Smart

خودروهای شگفت انگیز اسمارت شش چرخ

اسمارت را همیشه به صورت یک خودروی بسیار جمع و جور شهری دو نفره و یا نهایتا ۴ نفره در مدل فورفور می شناسیم. با این وصف، دیدن یک نسخه ۶ چرخ آن باعث حیرت زیادی خواهد شد.

باتوجه به اینکه اخیرا خودروهای ۶ چرخ محرک یا حتی خودروهای نمادین دارای ۶ چرخ به طور شگفت انگیزی محبوب شده‌اند و شرکت‌های خودروسازی مختلف و بیشتر از همه تیونرهای مطرح صنعت خودروسازی به طراحی و ساخت اینگونه خودروها می‌پردازند، خودروی کوچک “اسمارت ForTwo” هم تصمیم گرفته است تا یکی از خودروهای پیکاپ ۶ چرخ باشد، اما با ابعاد و اندازه بسیار کوچک که همانند ماکت‌های مقیاس کوچک می‌ماند.
اخیرا فردی به نام bombn47 که به نظر می‌رسد علاقه بسیار زیادی به اصلاح سنگین خودرو دارد، در وبسایت Reddit چندین تصویر از خودروی “اسمارت فورتو” بارگذاری کرده است که به طرز عجیبی اصلاح شده و به یک خودروی پیکاپ بسیار کوچک ۶ چرخ تبدیل شده است. البته مشخص نیست که این خودرو متعلق به فرد مذکور باشد، اما موضوع مهم‌تر می‌تواند طراحی و ساخت یک خودروی پیکاپ ۶ چرخ برمبنای یکی از کوچک‌ترین اتومبیل‌های ساخته شده در جهان باشد که در نوع خود جالب و هیجان انگیز است و می‌‌توانید جزییات طراحی آن را در تصاویر شاهد باشید.

این خودرو یک نسخه کلکسیونی برای شرکت و یا فرد سازنده نخواهد بود، زیرا این اتومبیل در وبسایت eBay برای فروش لیست شده بود و برای فروش آن قیمت ۱۵ هزار و ۹۹۹ دلاری تعیین شده است که برای چنین خودرویی شاید رقم بسیار بالایی باشد، هرچند آگهی این خودرو در سال ۲۰۱۶ میلادی منقضی شده و تنها یک سوژه مناسب برای رسانه‌های مختلف شده است.

اجاره ماشین عروس

کرایه ماشین, کرایه ارزانترین ماشین ها, کرایه ماشین های لوکس و تشریفات, کرایه خودرو, مدل ماشین عروس, ماشین کرایه ای اجاره انواع خودرو های لوکس و تشریفاتی, اجاره ماشین عروس گل زده, اجاره ماشین عروس شاسی بلند, اجاره ماشین عروس کروک, اجاره ماشین عروس کوپه, اجاره ماشین عروس چهاردرب, اجاره ماشین عروس تهران, اجاره ماشین عروس کرج, اجاره ماشین عروس سفید, اجاره ماشین عروس ارزان, رنت ماشین عروس