RS-18-

 

رونمایی از یک نسخه لیمیتد ادیشن جدید از کلیو R

کلیو R.S. 18 الهام گرفته از خودروی مسابقه تیم فرمول ۱ رنو در سال جاری است که همین نام را دارد و از طرح متمایز مشکی با هایلات های زرد رنگ بدنه بهره می برد. با توجه به تقاضای عمومی پس از معرفی کلیو R.S. 18 برای اروپا در ماه ژانویه، ۱۵ دستگاه مدل فرمان سمت راست از آن برای مشتریان در انگلستان عرضه می شود و R.S. 18 را به یکی از خاص ترین مدل های رنو اسپرت تبدیل می کند.

کلیو R.S. 18 به لطف طرح رنگ مشکی و زرد خود از دیگر مدل های کلیو رنو اسپرت متمایز می شود. این خودرو از جزئیات بدنه زرد رنگ روی لبه جلو، محافظ های کناره و کلاهک مرکز رینگ ها بهره می برد. هر مدل کلیو R.S.18 با یک صفحه شماره گذاری شده عرضه می شود. فرمان روکش چرمی و آلکانترا و قاب دریچه های هوای فیبر کربنی به ایجاد حس بهتر در کابین این خودرو کمک می کنند. کف پایی های با برند رنو اسپرت نیز به صورت استاندارد در این خودرو ارائه می شوند.

کلیو R.S.18 دارای اگزوز اسپرت Akrapovic برای ایجاد صدا و واکنش بهتر است. این خودرو دارای موتور و گیربکسی مشابه کلیو R.S. 220 Trophy است که یک نسخه ۱٫۶ لیتری ۲۲۰ اسب بخاری با گیربکس اتوماتیک دو کلاجه شش سرعته است.

کلیو R.S.18 از تنظیماتی مشابه کلیو R.S. 220 Trophy بهره می برد که شامل سه حالت رانندگی و عملکرد کنترل حرکت است. این مدل لیمیتد که بر أساس کلیو R.S. 220 Trophy ساخته شده با قیمت ۲۴۲۹۵ پوند به فروش می رسد.

 

اجاره ماشین عروس

کرایه ماشین, کرایه ارزانترین ماشین ها, کرایه ماشین های لوکس و تشریفات, کرایه خودرو, مدل ماشین عروس, ماشین کرایه ای اجاره انواع خودرو های لوکس و تشریفاتی, اجاره ماشین عروس گل زده, اجاره ماشین عروس شاسی بلند, اجاره ماشین عروس کروک, اجاره ماشین عروس کوپه, اجاره ماشین عروس چهاردرب, اجاره ماشین عروس تهران, اجاره ماشین عروس کرج, اجاره ماشین عروس سفید, اجاره ماشین عروس ارزان, رنت ماشین عروس