Mustang

 

فورد موستانگ راش با ۷۱۰ اسب بخار قدرت

شرکت تیونینگ Roush JackHammer که پروژه‌های آن خیلی کم رسانه‌ای می‌شود، این سری با یک پروژه بزرگ مهمان رسانه‌های بین المللی شده است.

شرکت تیونینگ Roush JackHammer با تقویت سنگین خودروی عضلانی فورد موستانگ، تهدیدی جدید برای نسخه GT500 خلق کرده است.

طبق ادعای منابع خبری، شرکت تیونینگ Roush JackHammer که پروژه‌های آن خیلی کم رسانه‌ای می‌شود، این سری با یک پروژه بزرگ مهمان رسانه‌های بین المللی شده است که بر روی یک دستگاه خودروی عضلانی فورد موستانگ GT اجرا شده و موجب شده است تا حداکثر خروجی قدرت این اتومبیل به چیزی حدود ۷۱۰ اسب بخار افزایش پیدا کند که تاثیرگذارترین اقدام این شرکت تیونینگ برای افزایش قدرت اتومبیل، استفاده از سوپرشارژرهای بزرگ و قدرتمند R2650 بر روی پیشرانه ۸ سیلندر اتومبیل بوده است.

تنها پیشرانه اتومبیل نیست که حالا با دریافت تغییرات و بروزرسانی‌های بزرگ می‌تواند خروجی قدرت ۷۱۰ اسب بخاری و همچنین گشتاور حدودا ۸۲۷ نیوتن متری داشته باشد، بلکه ظاهر اتومبیل هم در این پروژه تیونینگ اصلاح شده است که حالا ویژگی‌های اسپرت بیشتری دریافت کرده و چهره آن جدی‌تر از قبل شده است که در این زمینه می‌توان به چراغ‌های تاریک پیشانی، مجموعه سپر کاملا جدید با اصلاح مجرای ورود هوا، مه شکن‌های جدید در اطراف سپر، جلوپنجره کاملا مشکی در قسمت جلو و همچنین قالب گیری ۲ هود مجزا بر روی کاپوت اتومبیل اشاره داشت که از تغییرات بزرگ این خودرو در قسمت جلو به شمار می‌آید. هرچند در قسمت عقب هم تغییرات خوبی در نظر گرفته شده است که می‌توانید جزییات بیشتر آن را در تصاویر شاهد باشید.

چنانچه مشتریان فورد موستانگ GT را داشته باشند، می‌توانند با پرداخت هزینه ۱۴ هزار و ۷۶۵ دلاری صاحب این بسته تقویتی شوند که با گارانتی آن برای ۵ سال و یا طی کردن مسافت ۶۰ هزار مایل، خیال مشتریان از بابت خرید و استفاده از این بسته بر روی ماشین خود راحت خواهد شد.

 

اجاره ماشین عروس

کرایه ماشین, کرایه ارزانترین ماشین ها, کرایه ماشین های لوکس و تشریفات, کرایه خودرو, مدل ماشین عروس, ماشین کرایه ای اجاره انواع خودرو های لوکس و تشریفاتی, اجاره ماشین عروس گل زده, اجاره ماشین عروس شاسی بلند, اجاره ماشین عروس کروک, اجاره ماشین عروس کوپه, اجاره ماشین عروس چهاردرب, اجاره ماشین عروس تهران, اجاره ماشین عروس کرج, اجاره ماشین عروس سفید, اجاره ماشین عروس ارزان, رنت ماشین عروس