iX3

 

ب ام و iX3 رونمایی شد؛ کراس اوور برقی برای دنیای آینده

مدل مفهومی و تمام برقی iX3 با شعاع حرکتی بیش از ۴۰۰ کیلومتر محصول شرکت آلمانی بی ام و در نمایشگاه خودروی پکن بالاخره از محصول خود رونمایی کرد،این خودرو را می توان پیش نمونه ای از مدل برقی بی ام و X3 دانست. این کراس اوور مفهومی تفاوت های با نسخه عادی بی ام و X3 دارد که از آنها باید به جلوپنجره ی آبی رنگ اشاره کرد که این مورد از مشخصات محصولات برقی بی ام و است. همچنین در چند نقطه ی دیگر این خودرو همانند رکاب جانبی و دیفیوزر عقب نیز از رنگ آبی استفاده شده است. طراحی رینگ ها نیز به گونه ای انجام شده تا تاثیر مثبتی روی آیرودینامیک خودرو داشته باشند.

بی ام و iX3 از نسل پنجم موتورهای برقی بی ام و استفاده می مند که می تواند ۲۷۰ اسب بخار قدرت تولید کند. نیروی مورد نیاز این موتور برقی از یک باتری ۷۰ کیلووات ساعتی تامین می شود که می تواند شعاع حرکتی ۴۰۰ کیلومتر را برای این خودرو فراهم کند.

بی ام و برای این خودرو سیستم شارژ سریع ۱۵۰ کیلوواتی نیز در نظر گرفته است که در ۳۰ دقیقه می تواند باتری های خودرو را شارژ کند. گرچه بی ام و iX3 فعلا یک خودروی مفهومی است اما انتظار می رود که نسخه نهایی این خودرو تا سال ۲۰۲۰ معرفی شود. سال آینده نیز بی ام و قصد دارد تا خودروی iNext را معرفی کند که این خودرو نیز دارای شعاع حرکتی ۷۰۰ کیلومتر با هر بار شارژ است و به عنوان پرچمدار محصولات الکتریکی بی ام و شناخته خواهد شد. این مدل همچنین به سیستم رانندگی خودکار نیز مجهز خواهد بود.

 

اجاره ماشین عروس

کرایه ماشین, کرایه ارزانترین ماشین ها, کرایه ماشین های لوکس و تشریفات, کرایه خودرو, مدل ماشین عروس, ماشین کرایه ای اجاره انواع خودرو های لوکس و تشریفاتی, اجاره ماشین عروس گل زده, اجاره ماشین عروس شاسی بلند, اجاره ماشین عروس کروک, اجاره ماشین عروس کوپه, اجاره ماشین عروس چهاردرب, اجاره ماشین عروس تهران, اجاره ماشین عروس کرج, اجاره ماشین عروس سفید, اجاره ماشین عروس ارزان, رنت ماشین عروس