Cherry

مدیران خودرو قیمت محصولات چری را در ایران افزایش داد

عرضه کننده خودروهای چینی چری در ایران، لیست جدید قیمت محصولات خود را اعلام کرد.

در ادامه موج افزایش قیمت خودرو در ایران به خصوص خودروهای وارداتی، این بار نوبت به شرکت مدیران خودرو رسیده تا قیمت محصولات چری را افزایش دهد. عرضه‌کننده خودروهای چری و ام وی ام در ایران در بخشنامه جدید خود، تیپ‌های مختلف چری آریزو ۵، چری تیگو ۵ و چری تیگو ۷ را تا حد قابل توجهی افزایش داده است.

در پی افزایش نرخ ارز و تغییر تعرفه واردات خودروهای خارجی به نظر می رسد که حالا فاصله قیمتی جدیدی بین خودروهای چینی مونتاژی کشور و خودروهای وارداتی ایجاد شده است، برای مثال تا چند سال قبل عرضه مدل های جدید هیوندای توسان و کیا اسپورتیج با قیمت ۱۴۰ میلیون تومان و وجود نمونه های دست دوم ارزان تر از این خودروها در بازار، اجازه فروش خودروهای چینی را با قیمتی بیش از ۹۰ میلیون تومان نمی داد، اما حالا با افزایش قیمت بی سابقه خودروهای کره ای و ژاپنی در بازار، فاصله قیمتی میان خودروهای مونتاژی چینی و محصولات وارداتی افزایش یافته و همین نکته زمینه لازم برای عرضه خودروهای چینی گران قیمت تر را در بازار ایجاد کرده است.
در این خصوص می توان از چری تیگو ۷ مثال زد که از نظر مشخصات فنی فاصله چندان چشمگیری (حداقل بر روی کاغذ) نسبت به نسل گذشته هیوندای توسان و کیا اسپرتیج ندارد ولی با قیمت حدود ۱۴۰ میلیون تومانی از نظر قیمیت بسیار ارزان قیمت تر از هیوندای توسان ۲۰۱۷ با قیمت بیش از ۲۰۰ میلیون تومان عرضه می شود. این فاصله قیمتی حالا باعث شده تا دست چینی ها برای افزایش قیمت و حفظ حاشیه سود خود متناسب با افزایش قیمت ارز کاملا باز باشد و بر همین اساس گروه مدیران خودرو به عنوان تولید کننده محصولات چری در کشور به تازگی قیمت های خود را افزایش داده است که شرح قیمت های جدید به شکل زیر اعلام می شود.
چری آریزو۵ دنده ای: ۶۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
چری آریزو۵ توربو اتوماتیک اکسلت: ۸۵ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان
چری تیگو۵ لاکچری اسپرت: ۱۰۲ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان
چری تیگو۵ اکسلنت: ۱۰۷ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان
چری تیگو۷ اکسلنت: ۱۴۱ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان

اجاره ماشین عروس

کرایه ماشین, کرایه ارزانترین ماشین ها, کرایه ماشین های لوکس و تشریفات, کرایه خودرو, مدل ماشین عروس, ماشین کرایه ای اجاره انواع خودرو های لوکس و تشریفاتی, اجاره ماشین عروس گل زده, اجاره ماشین عروس شاسی بلند, اجاره ماشین عروس کروک, اجاره ماشین عروس کوپه, اجاره ماشین عروس چهاردرب, اجاره ماشین عروس تهران, اجاره ماشین عروس کرج, اجاره ماشین عروس سفید, اجاره ماشین عروس ارزان, رنت ماشین عروس