DB11-AMR

 

نسخه‌ی AMR از گرندتورر استون مارتین DB11 معرفی شد.

کمتر از دو سال پیش بود که  استون مارتین DB11 V12 به‌عنوان عصر جدید گرندتورر لوکس در سبد این برند بریتانیایی رونمایی شد؛ اما از امروز، نسخه‌ی پرقدرت DB11 AMR پرچم استون مارتین را به دست می‌گیرد. این خودرو، توانایی‌های جدیدی از دینامیک رانندگی و عملکرد فنی الهام گرفته‌شده از خودروهای مسابقه را به خانواده‌ی لوکس DB11 می‌‌آورد.

نیروی موتور تواین توربوشارژ ۵٫۲ لیتری V12 این خودرو به ۶۳۰ اسب بخار افزایش یافته در حالی که گشتاور آن ۷۰۰ نیوتون متر باقی مانده است. با این افزایش قدرت، شتاب صفر تا صد این خودرو با ۰٫۲ ثانیه کاهش به ۳٫۷ ثانیه رسیده و بیشینه سرعت آن ۳۳۷ کیلومتر بر ساعت است. در نتیجه، DB11 AMR یکی از سریع ترین خودروهای GT و سریع ترین آستون مارتین در خط تولید این خودروساز است.

آستون مارتین ادعا می کند سیستم تعلیق این خودرو را بدون آسیب به قابلیت های تورینگ DB11، ارتقا داده است. گیربکس اتوماتیک هشت سرعته ZF در این خودرو نیز اصلاح شده است. هم چنین صدای اگزوز DB11 AMR اکنون بلندتر شده است.

DB11 AMR به رنگ بدنه جدید AMR با تریم فیبر کربنی و جزئیات مشکی براق مجهز شده است. تمام جزئیات کرومی که در مدل استاندارد این خودرو دیده می شود در این مدل با تریم مونوکروم جایگزین شده و در کنار چراغ های جلو و عقب دودی قرار می گیرد تا به DB11 ظاهری تهاجمی تر بدهد. این طرح تیره در کابین خودرو نیز ادامه دارد. تریم مونوکروم در تمام کابین این خودرو نیز تعبیه شده که تودوزی بژ آلکانترا دارد. این خودرو هم چنین به روکش لیمویی نمادین AMR روی صندلی ها، فرمان و خط سقف مجهز شده است.

قیمت آستون مارتین DB11 AMR در حدود ۱۷۴۹۹۵ پوند در انگلستان اعلام شده است. تحویل این خودرو از نیمه دوم سال جاری آغاز خواهد شد.

 

اجاره ماشین عروس

کرایه ماشین, کرایه ارزانترین ماشین ها, کرایه ماشین های لوکس و تشریفات, کرایه خودرو, مدل ماشین عروس, ماشین کرایه ای اجاره انواع خودرو های لوکس و تشریفاتی, اجاره ماشین عروس گل زده, اجاره ماشین عروس شاسی بلند, اجاره ماشین عروس کروک, اجاره ماشین عروس کوپه, اجاره ماشین عروس چهاردرب, اجاره ماشین عروس تهران, اجاره ماشین عروس کرج, اجاره ماشین عروس سفید, اجاره ماشین عروس ارزان, رنت ماشین عروس