Ranjover

متوقف شدن تولید رنجرور SV کوپه

هرچند تعداد پیش فروش‌های احتمالی رنجرور کوپه اعلام نشده اما انگلیسی‌ها می‌گویند که علت لغو تولید این خودرو، کمبود تقاضا نبوده است

به تازگی مشخص شده که جگوار لندرور از تولید نسخه لوکس و ۲در از شاسی بلند پرچمدار خود یعنی رنجرور SV، منصرف شده است. مدتی پیش و در جریان نمایشگاه اتومبیل ژنو ۲۰۱۸ رنجرور این کوپه لوکس را به معرض نمایش درآورد و پس از آن وعده داد که آن را در تیراژ محدود ۹۹۹ دستگاه و با قیمتی در حدود ۳۰۰ هزار دلار تولید خواهد کرد.

اکنون و در اظهارنظری رسمی از سوی مقامات این شرکت معتبر، اعلام شده که پای این خودروی کوپه لوکس به خط تولید نخواهد رسید اما در ادامه به مشتریان وعده داده شده که تمرکز منابع و هزینه‌های لندرور روی توسعه نسل تازه‌ای از محصولات متمرکز شده و این شرکت برنامه‌های هیجان انگیزی برای برقی‌سازی و بکارگیری انواع گوناگون فناوری‌ها و نوآوری‌های جدید در ساخته‌های خود دارد تا بدین ترتیب همچنان بتواند در بازار خودروهای شاسی بلند پیشتاز باشد.

در ضمن شرکت رنجرور خاطرنشان ساخته که علت لغوشدن تصمیم این شرکت درباره تولید رنجرور SV کمبود تقاضا نبوده ولی از فاش کردن تعداد خودروهای پیش فروش شده احتمالی نیز خودداری کرده است.

به هرحال این تصمیم می‌تواند دلایل گوناگونی داشته باشد که از آن جمله می‌توان به برنامه‌های گروه جگوار لندرور برای کاهش هزینه‌ها تا سقف ۲٫۸۵ میلیارد دلار اشاره کرد که کاهش ۴۵۰۰ نفری نیروی کار را به دنبال داشته و به دلیل رشد منفی فروش در بازار چین، کاهش استقبال از مدل‌های دیزل و البته مقابله با شرایط نامساعد احتمالی آینده پس از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا انجام شده است.

قرار بود تولید رنجرور SV کوپه توسط بخش خودروهای ویژه جگوارلندرور یعنی SVO و به صورت دست ساز انجام شود درحالیکه برای فضای کابین نصب چهار صندلی مجزا با پوشش چرم اختصاصی و قطعات چوبی پیش بینی شده بود. در بخش فنی نیز پیشرانه ۵ لیتری سوپرشارژر ۸ سیلندر با قدرت ۵۵۷ اسب بخار و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور به عنوان گزینه اصلی درنظر گرفته شده بود.

در هرحال به نظر می‌رسد مسئولان شرکت جگوار لندرور علاقه‌ای به نا امید ساختن طرفداران این برند ندارند چراکه وعده ساخت چندین مدل خودروی جدید جالب که همچون مدل F-PACE SVR واجد ویژگی‌های لوکس محصولات این برند به همراه عملکرد فنی خوب باشند، را داده‌اند.

اجاره ماشین عروس

کرایه ماشین, کرایه ارزانترین ماشین ها, کرایه ماشین های لوکس و تشریفات, کرایه خودرو, مدل ماشین عروس, ماشین کرایه ای اجاره انواع خودرو های لوکس و تشریفاتی, اجاره ماشین عروس گل زده, اجاره ماشین عروس شاسی بلند, اجاره ماشین عروس کروک, اجاره ماشین عروس کوپه, اجاره ماشین عروس چهاردرب, اجاره ماشین عروس تهران, اجاره ماشین عروس کرج, اجاره ماشین عروس سفید, اجاره ماشین عروس ارزان, رنت ماشین عروس