Tivoli

 

فروش با سود صفر درصد سانگ یانگ در انگلستان

کمپانی خودروسازی سانگ یانگ به دلیل عرضه محصولات قدرتمند و با کیفیت در ایران طرفداران خاص خود را دارد و همچنین خودروهای کره ای مشهورند به لذت رانندگی پایین و استفاده ی گسترده از پلاستیک خشک، با این وجود اما فروش آنها هر روز در حال افزایش است و محبوبیت آنها بیشتر و بیشتر می شود.
در این میان یکی از برندهای کره ای که در سال های اخیر محصولات خود را به روز رسانی کرده است و روند جدیدی را آغاز کرده سانگ یانگ است. تحولاتی که سانگ یانگ در محصولات خود ایجاد کرده است به این خودروساز کمک می کند تا بهتر بتواند با دو رقیب هموطن خود یعنی کیا و هیوندای و البته برندهای اروپایی رقابت کند.
اما مزایای محصولات سانگ یانگ تنها به طراحی خوب آنها محدود نمی شود و این خودروساز به تازگی شرایط فروش جدیدی را اعلام کرده است تا بتواند مشتریان بیشتری را جلب کند. این شرایط فروش جدید برای مدل های تیوولی و کوراندو در نظر گرفته شده اند.
هر دو مدل هاچ بک و XLV تیوولی را می توان با سود صفر درصد و در نسخه های دیزلی و بنزینی خریداری کرد. نکته ی مثبت این است که مالیات بر مدل دیزلی نیز صفر است و فروش این مدل تنها با اقساط ۱۴۹ پوند در ماه انجام می شود. مدل کوراندو نیز به همین صورت و با سود صفر درصد قابل خریدارای است.
تمامی این مدل ها همچنین همراه گارانتی پنج ساله ی سانگ یانگ بدون محدودیت کیلومتر عرضه می شوند.
محصولات سانگ یانگ در بازه قیمتی خود دارای امکانات بسیار خوب و قیمت مناسبی هستند و حالا با این شرایط فروش جدید، فروش این خودرو در انگلستان افزایش پیدا خواهد کرد.
این شرایط فروش جدید به خریداران سانگ یانگ اجازه می دهد که برای ۵ سال آینده ی خود برنامه ریزی بهتری داشته باشند. ضمن اینکه خریداران در قبال پرداخت مبلغی معقول و مناسب خودرویی با تجهیزات بالاتراز متوسط را دریافت می کنند.

 

اجاره ماشین عروس

کرایه ماشین, کرایه ارزانترین ماشین ها, کرایه ماشین های لوکس و تشریفات, کرایه خودرو, مدل ماشین عروس, ماشین کرایه ای اجاره انواع خودرو های لوکس و تشریفاتی, اجاره ماشین عروس گل زده, اجاره ماشین عروس شاسی بلند, اجاره ماشین عروس کروک, اجاره ماشین عروس کوپه, اجاره ماشین عروس چهاردرب, اجاره ماشین عروس تهران, اجاره ماشین عروس کرج, اجاره ماشین عروس سفید, اجاره ماشین عروس ارزان, رنت ماشین عروس