شاخص shasi boland

اگر با قیمت ۲۸۷،۵۰۰ دلاری این خودرو کنار آمده‌اید، باید بدانید که با پرداخت ۱۶۶ هزار دلار بیشتر، می‌توانید نسخه نظامی‌اش را هم سفارش دهید

حدود یک سال پیش اخبار و تصاویری درباره شاسی بلندی غول‌پیکر ساخت شرکت Scuderia Cameron Glickenhaus منتشر شد که پیشرانه‌اش در میانه خودرو جای خوش کرده بود. این شرکت آمریکایی که به کار ساخت خودروهای خاص مشغول است، توسط James Glickenhaus تاسیس شده؛ شخصی که به‌غیر از فعالیت‌های اقتصادی و تهیه فیلم، به‌دلیل مجموعه خودروهایی که دارد، مشهور است.

اما اکنون و پس از مدتها بی‌خبری، در روزهای اخیر عکس‌های جدیدی توسط مالک این شرکت – یعنی James Glickenhaus – منتشر شده که به نظر می‌رسد نمونه نهایی شده این خودرو را به علاقمندان معرفی می‌کند.

در پستی که در صفحه شخصی James Glickenhaus در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، هرچند این خودروی ۴در به‌عنوان مدل ۲۰۲۱ معرفی شده اما از سال آینده عرضه آن شروع می‌شود. همچنین قرار است یک مدل ۲در نیز ساخته شود که در سال ۲۰۱۹ و تنها به تعداد ۵ دستگاه به‌دست مشتریان می‌رسد و جالب‌تر اینکه همگی آن‌ها از قبل، به فروش رفته‌اند.

از میان آنها یک دستگاه مجوز تردد در خیابان‌ها را دریافت کرده اما تعدادی از مدل‌های ۲۰۲۰ این خودرو به همراه slots مسابقات Baja 1000 و با حمایت SGC عرضه خواهند شد. 

بد نیست بدانید مسابقات Baja 1000 مسابقه اتومبیلرانی در مسیر آفرود است که از سال ۱۹۶۷ تاکنون در مکزیک برگزار شده و نام خود را نیز از ایالت محل برگزاری‌اش، گرفته است. این مسابقه را می‌توان یکی از معتبرترین رقابت‌های آفرود در جهان دانست که شرکت کنندگان زیادی را از کشورهای اروپایی، آمریکا و حتی ژاپن، عربستان سعودی و استرالیا به سوی کشور میزبان این مسابقه یعنی مکزیک ،روانه می‌سازد. 

در مسابقات Baja 1000 امکان حضور انواع مختلف خودروها از قبیل سواری، وانت، موتورسیکلت و ATV وجود دارد. شرایط و قوانین رقابت در طول سالهای طولانی ثابت باقیمانده و معمولا رقابت به صورت مسیر مشخص شده میان Ensenada تا La Paz (به طول ۱۴۴۰ کیلومتر) و یا به شکل مسیری چرخشی با شروع و پایان در Ensenada (بین ۹۶۰ تا ۱۳۶۰ کیلومتر) برگزار می‌شود.

اما به اصل مطلب برگردیم؛ تنها ۱۷ دستگاه از این خودرو هنوز قابل سفارش است که برای خریداری آنها باید به نمایندگان فروش این شرکت در نیویورک یا فلوریدا مراجعه کنید. البته گفته شده که در آینده، تعداد بیشتری از نمایندگان این شرکت معرفی خواهند شد.

اگر با قیمت ۲۸۷،۵۰۰ دلاری این خودرو کنار آمده‌اید، بدنیست بدانید با پرداخت ۱۶۶،۷۵۰ دلار اضافه، می‌توانید نمونه‌ای سفارش دهید که در سطح ۶ مقاومت در برابر حملات نظامی قرار دارد و می‌تواند چهره جدی‌تری از این خودروی غول پیکر را به معرض نمایش بگذارد.

مورد جالب دیگری که توسط مالک شرکت و در شبکه اجتماعی درباره این خودرو بیان شده، نحوه چیدمان صندلی هاست، به نحوی که در مدل ۴در سرنشینان جلو با فاصله نزدیک نسبت به هم قرار می‌گیرند اما فاصله سرنشینان پشتی بیشتر است. به لطف چنین کاری، سرنشینان عقب قادر خواهند بود مسیر جلو را بهتر مشاهده کنند که بنا به اعلام شرکت سازنده این خودرو، این امر می تواند به کاهش احتمال بدحالی ناشی از تکان‌های خودرو منجر شود.

تصاویر منتشر شده از این خودروی شاسی بلند، کاربردی بودن و قابلیت‌های آن را نشان می‌دهد اما برای مشاهده خودروی تولید شده باید هنوز منتظر بمانیم چراکه بنابر اعلام شرکت سازنده در ماه می ۲۰۱۹ نمونه‌ای از آن برای معرفی به رسانه‌ها آماده خواهد شد.

اجاره ماشین عروس

کرایه ماشین, کرایه ارزانترین ماشین ها, کرایه ماشین های لوکس و تشریفات, کرایه خودرو, مدل ماشین عروس, ماشین کرایه ای اجاره انواع خودرو های لوکس و تشریفاتی, اجاره ماشین عروس گل زده, اجاره ماشین عروس شاسی بلند, اجاره ماشین عروس کروک, اجاره ماشین عروس کوپه, اجاره ماشین عروس چهاردرب, اجاره ماشین عروس تهران, اجاره ماشین عروس کرج, اجاره ماشین عروس سفید, اجاره ماشین عروس ارزان, رنت ماشین عروس