اجاره ماشین و اجاره خودرو بدون راننده

برای اجاره انواع اتومبیل با ما همراه باشید

 

آیا به اجاره ماشین خارجی و گران قیمت فکر کرده اید ؟

ممکن است قصد خرید یک ماشین گران قیمت را نداشته باشید و ترجیح بدهید خودروی مورد نظر خودتونو اجاره کنید.
شما میتوانید با استفاده از وبسایت ما اقدام به اجاره ماشین و خودرو های مدل بالا نمایید.
مجموعه ما با بهره گیری از کادری مجرب در زمینه اجاره ماشین های روز و برتر سعی در تحقق اهداف خود و جلب رضایت مشتری در قدم اول و تنظیم قرارد های اجاره ماشین در راستای پیشبر اهداف خود دارد.

با در اختیار گذاشتن بهترین خودرو های روز در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم و آمادگی خود را جهت همکاری با اشخاص حقیقی و حقوقی اعلام مینماییم
مشتریان گرامی میتوانند با مراجعه به صفحه اصلی سایت و بازدید از خودرو های مختلف اقدام به رزرو آن نموده و یا در صورت داشتن سوالات مختلف با ما تماس بگیرند.
همچنین امکان مراجعه حضوری برای مشتریان وجود دارد و کافیست هماهنگی تلفنی انجام شود
کلیه خودرو ها در وضعیت خوبی بوده و شمارا دچار دردسر های خرابی ، ایراد فنی و … نخواهند کرد ، لذا سرویس خودروها همیشه به موقع انجام شده و امکان هیچ مشکلی نیست.
قیمت اجاره ماشین متفاوت بوده و بستگی به نوع و برند خودرو ، مدل خودرو و پیک تعطیلات ججهت اجاره خودرو دارد . همچنان با توجه به تمامی مسائل امکان رزرو وجود دارد.

اجاره ماشین به دو صورت با راننده و بدون راننده انجام میشود که ضوابط متفاوتی دارند.
حداقل زمان اجاره ماشین بدون راننده ۳ روز میباشد و حداکثر تا چندین ماه بلا مانع است و خودرو های با راننده امکان اجاره حداقل برای تشریفات و مراسم عروسی را دارند.
البته خودرو های بدون راننده برای تشریفات و عروسی اجاره داده میشوند که مراتب را میتوانید به صورت دقیق از طریق تماس با ما پیگیری نمایید.

 

تماس با ما - شرکت زرین گشت

 

تماس با ما

صفحه اصلی

اینستاگرام ما